מי אנחנו?

ברוכים הבאים ל-zap cars, המקום בו תמצאו את הרכב הבא שלכם!

במשך תקופה ארוכה חקרנו ובדקנו את שוק הרכב מכל כיוון אפשרי. נפגשנו עם שחקנים משמעותיים בשוק הרכב בישראל ובעולם, קיימנו מחקרי שוק וקבוצות מחקר ובדיקה, יצאנו לשטח להבין מה רוצה הצרכן הישראלי ובסופו של תהליך הגענו לכמה תובנות משמעותיות. הראשונה והחשובה שבהן - לצרכן הישראלי קיים חשש לא קטן בבואו לרכוש רכב בין היתר בשל חוסר אמון כלפי המוכר, מחסור בפרטים חשובים אודות הרכב, היעדר יכולת השוואה בין רכבים דומים, אי שקיפות מחירים ועוד.

בדיוק בשביל זה הקמנו את zap cars. אתר חדשני שמאגד בתוכו את כל מה שאתם צריכים כדי לקנות רכב בראש שקט: שקיפות מלאה, ביטחון בקנייה מגוף גדול ומוסמך, אחריות על הרכב, תנאי תשלום ומימון נוחים, ועוד. אנו שואפים לבנות את האתר האמין והשקוף ביותר בישראל בתחום הרכב ולהפוך את תהליך הקנייה פשוט ונוח, עם מינימום חששות.

ב-zap cars תוכלו להתעדכן מידי יום במלאי הרכבים המוצעים למכירה על ידי סוכנויות הרכב הגדולות והמובילות בישראל. באתר קיים קטלוג עשיר של רכבים מסוגים שונים. בשלב הראשון, שמנו דגש על רכבי יד שניה ו-רכבי 0 ק״מ חדשים.

כדי למצוא את הרכב הבא שלכם בצורה מדויקת, תוכלו להשתמש במנגנון החיפוש החכם שפיתחנו ומאפשר לכם לנהל את תהליך החיפוש בצורה אינטואיטיבית יעילה, מהירה ונוחה. כל רכב שעולה ל-zap cars נבדק מול מאגרי המידע של משרד התחבורה. ביחד עם הנתונים המועברים על ידי הסוכנויות עצמן, אנו יכולים להציג לכם בזמן אמת את כל המידע הזמין אודות הרכב, בשקיפות מלאה ובצורה ישירה - הכל כדי שתוכלו לבצע את ההחלטה הנכונה.

מצאתם את הרכב הבא שלכם? ראיתם רכב ואתם מעוניינים לתאם נסיעת מבחן? רוצים לקבל מידע נוסף על הרכב? אנחנו ב-zap cars מאפשרים לכם ליצור קשר ישירות עם הסוכנות, בזמן אמת, ללא תיווך ומבלי שהפרטים שלכם יעברו לסוכנויות אחרות. בסמוך לכל מודעה תמצאו את מספר הטלפון של הסוכנות או טופס השארת פרטים כדי שנציגי הסוכנות יחזרו אליכם.

מה עוד תוכלו למצוא ב-zap cars? אזור אישי בו תוכלו לשמור ולנהל את החיפושים שלכם או הרכבים בהם אתם מתעניינים. אזור כתבות עם מדריכי קניה מקצועיים, כתבות וכל המידע שצריך לפני שרוכשים רכב. מנגנון חוות דעת וביקורות גולשים אודות הסוכנויות והשירות אותו הן מעניקות לצרכנים ועוד.

הערה: האתר נמצא כעת בגרסת הרצה. אנו ממשיכים לעבוד במרץ על עדכון ושיפור האתר ובתקופה הקרובה נוסיף כלים נוספים שיעזרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר בדרך לרכב הבא שלכם. יש למה לחכות!

יש לכם שאלות? הצעות לשיפור?  כתבו לנו

כל הזכויות שמורות לקבוצת זאפ © 2021
צור קשרמדיניות פרטיותתנאי שימוש
Designed by

בדקנו וגילינו שהרבה יותר נוח להשתמש באתר כשהטלפון במצב מאונך.
סיבוב קטן ימינה ואנחנו איתך!